Hakkımızda


1987'DEN BERİ

1987 tarihinde Mustafa ÇAKMAK tarafından kurulmuş olan Boni Pelle, kuruluş tarihinden günümüze, deride sanatı teknolojiyi ve ticareti harmanlayarak global trendin en üst seviyesine taşımıştır. Boni Pelle markası ile sürdürülen ticari oluşum, büyük beden giyen kadının sosyal dünyasında ve iç dünyasında kendini rahat, elit ve özel hissetmesini sağlayan tasarımlar üretmektedir.

Çağın vermiş olduğu imkanları eş zamanlı kullanan Boni Pelle, aynı zamanda dünya trendlerini bilen, algılayan, seslenilen kitle için doğru analiz yapan uzman tasarımcılar ve yine işinde uzman olan, modelleri hayata geçiren ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Boni Pelle Markasını hak ettiği yere taşıyanMustafa ÇAKMAK, düzenli arge çalışmalarının başında olduğugibi sektördeki yadsınmaz tecrübesi ve yeteneği ile tasarım ekibini de yönetmekde ve yönlendirmektedir.

Boni Pelle; ana üretim kalemleri , deri, kürk, kaşmir tasarımlarında geleceğe emin adımlar ile ilerlemektedir.


Misyonumuz


; Boni Pelle markası ile deri ve kürk giyimde, sanatı ve teknolojiyi uyum içinde kullanarak, global trendin ve kalitenin en üstüne seviyesine çıkarmaktır.


Vizyonumuz


; Boni Pelle markası altında ki ürünlerimizle, büyük beden giyen kadının sosyal dünyasında ve iç dünyasında kendini rahat, elit ve özel hissetmesini sağlayan tasarımlar üretmektedir.

+++++++